Side Area Image

The Hello Smile производите се произведуваат со љубов и грижа уште од 2014 година. Почнувајќи од сончевата Австралија, им нудиме на нашите потрошувачи природни производи кои се лесни за употреба и даваат одлични релзултати.

+389 72 555 953
info@thehellosmile.mk

Advanced LED Kit

1,499.00ден

SKU: 13 Категорија:
Опис

Опис

Донесете вистинска насмевка на вашето лице со нашите Hello Smile пенкала. Нашата нова подобрена формула за белење на забите е направена да делува уште побрзо и поефикасно. Лесно се вклопува во вашата дневна рутина. Наносувањето трае само 30 секуди и впечатливо ги побелува забите во рок од само 5 минути. Импресионирајте ги сите околу вас со новата и блескава насмевка со помош на Hello Smile!

Оценки (0)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Бидете првиот кој ќе остави оценка “Advanced LED Kit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *