Side Area Image

The Hello Smile производите се произведуваат со љубов и грижа уште од 2014 година. Почнувајќи од сончевата Австралија, им нудиме на нашите потрошувачи природни производи кои се лесни за употреба и даваат одлични релзултати.

+389 72 555 953
info@thehellosmile.mk
Попуст

Bamboo Toothbrush

249.00ден

Четка за заби со 100% природна, биоразградлив бамбус и е ослободена од пластично пакување, па затоа е одличен избор за еколошки свесни купувачи. Се одликува со заострените влакнести влакна кои обезбедуваат длабоко, но нежно чистење, така што нема компромис за ефикасноста на четката.

Категорија:
Опис

Опис

Четка со висок квалитет за заштита на вашите заби. Бамбусот е биоразградлив и е безбеден за вашето здравје и заштитата на животната средина.

Оценки (0)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Бидете првиот кој ќе остави оценка “Bamboo Toothbrush”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *