Side Area Image

The Hello Smile производите се произведуваат со љубов и грижа уште од 2014 година. Почнувајќи од сончевата Австралија, им нудиме на нашите потрошувачи природни производи кои се лесни за употреба и даваат одлични релзултати.

+389 72 555 953
info@thehellosmile.mk
Попуст

Hello Smile Пенкало – Single Set

799.00ден

(1 оценка од потрошувач.)

Пенкало за белење изработено од природи материјали за беспрекорно бели заби и загарантирано долготраен ефект.

SKU: 10 Категорија:
Опис

Опис

Донесете вистинска насмевка на вашето лице со нашите Hello Smile пенкала. Нашата нова подобрена формула за белење на забите е направена да делува уште побрзо и поефикасно. Лесно се вклопува во вашата дневна рутина. Наносувањето трае само 30 секуди и впечатливо ги побелува забите во рок од само 5 минути. Импресионирајте ги сите околу вас со новата и блескава насмевка со помош на Hello Smile!

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Прашања за производот

Што добивате?
– Hello Smile пенкало за белење на заби – 1 производ + Упатство за употреба

Колку време трае пенкалото?
– Од 4 до 6 недели секојдневна употреба

Дали пенкалото ќе ги оштети забите или ќе има негативен ефект?
– Секако дека не! Hello Smile пенкалото е апсолутно безбедно за користење. Користиме исклучително природни состојки со цел да ги одржиме вашите заби бели, но исто така и здрави. Со ова ќе се постигне потребната заштита на вашите заби и ќе се намалат наслагите.

Оценки (1)

1 оценка за Hello Smile Пенкало – Single Set

  1. Миле

    Одличен производ

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Not found