Side Area Image

The Hello Smile производите се произведуваат со љубов и грижа уште од 2014 година. Почнувајќи од сончевата Австралија, им нудиме на нашите потрошувачи природни производи кои се лесни за употреба и даваат одлични релзултати.

+389 72 555 953
info@thehellosmile.mk
Попуст

Teeth Whitening Powder

599.00ден

Го подобрува оралното здравје, така што Ph вредноста во устата ја одржува на ниво, што успорува појава на: кариес, заболување на непцата, размножување на бактерии и лош здив.

Особено се препорачува за: пушачи и љубители на кафе 

Категорија:
Опис

Опис

Нежна прашкаста супстанца за сјајно бели заби, детоксикација на устата и свеж здив

По само неколку употреби, се забележуваат резултати: ги елиминира темните дамки од забите, ги избелува и им дава неверојатен сјај.

 

Оценки (0)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Бидете првиот кој ќе остави оценка “Teeth Whitening Powder”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *